نتایج جستجو برای عبارت :

In The Rust

"توسعه دهندگان Rust را دوست دارند" این نتیجه ای است که در آخرین نظرسنجی Stack Overflow منتشر شده است.
بنیان گذار موزیلا که با مرورگر وب محبوب فایرفاکس و ایمیل کلاینت Thunderbird شناخته شده است از مدتی پیش تا به الان درحال کار روی زبان برنامه نویسی open source Rust است. بسیاری از توسعه دهندگان زبان Rust را پیش بینی می کردند و منتظر بودند تا پس از معرفی شروع به کار با آن کنند.
مانند هر زبان یا ابزار دیگری باید مشکلاتی که در Rust وجود دارد و برای حل معرفی شده اند و همچنین ب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

In The Rust از Simon Alexander
سبک ایندی فولک
دریافت 320Kbpsحجم: 8.4 مگابایت
آموزش ساخت سرور بازی Rust Legacy
حداقل سخت افزار مورد نیاز سرور مجازی(ویندوز*) :
رم 1 (DDR4 پیشنهاد میشه)
سی پی یو 2 هسته و یا بیشتر (بیش از 1800 مگاهرتز)
هارد SSD
فضا هارد بیش از 6 گیگابایت
خب اگر چیزهای درخواستی برای ساخت سرور رو اماده دارید و یا کردید میریم سراغ اموزش .
1-نصب نرم افزار مورد نیاز برای ران کردن سرور
ادامه مطلب
سرور های فعال Rust Legacy

سرور های ایرانی اضافه شد
(1398/7/2)

اگر کسی سرور فعالی میشناسه توی قسمت نظر ها اطلاع بده تا به لیست اضافه بشه
  در صورت وجود مشکل در سرور ها در قسمت نظرات اطلاع دهید

> برای مشاهده سرور ها کلیک کنید < 

سرور های فعال Rust Legacy

سرور های ایرانی اضافه شد

(1398/8/12)

اگر کسی سرور فعالی میشناسه توی قسمت نظر ها اطلاع بده تا به لیست اضافه بشه
  در صورت وجود مشکل در سرور ها در قسمت نظرات اطلاع دهید

> برای مشاهده سرور ها کلیک کنید < 

i tried to install actix-web from source but it returned error about openssl:
error: failed to run custom build command for `openssl-sys v0.9.47`process didn't exit successfully: `/mnt/A20EF3040EF2CFF1/work/rust/actix-web/target/debug/build/openssl-sys-f099451dfc156dca/build-script-main` (exit code: 101)--- stdoutcargo:rustc-cfg=const_fncargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_LIB_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_LIB_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=OPENSSL_LIB_DIROPENSSL_LIB_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_INCLUDE_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_INCLUDE_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=OPENSSL_INCLUDE_DIROPENSSL_INCLUDE_DIR unsetcargo:rerun-if-env-changed=X86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENSSL_DIRX86_64_UNKNOWN_LINUX_GNU_OPENS
نام پرده نما: Rust 2018
ژانر:Drama
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران:
فیلم نامه :
تدوین:
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی :
خلاصه داستان:
*آیااین پرده نما ارزش دیدن را دارد؟؟؟ :بله کاملاً

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
دارم سعی میکنم که بتوانم کمی فکر کنم و کمی بیش از ماهی قرمزهای تنگ حواسم را جمع کنم. برای خودم جالب است که هرچندوقت یک بار حس میکنم که: "دیگه دارم میزنم جاده خاکی". 
و فکر میکنم مشکل همینجاست. که هنوز نمیتوانم درست 'فکر کنم'.
و حس میکنم که هنوز باید بیشتر به درون فرو بروم. و هنوز زود است. هنوز زود است... برای بیرون آمدن. 
حس میکنم وقت فروریختن است و من این نشانه هارا خوب می شناسم. اما همانطور که گفته بودم، می توانم با پازل های مختلفی ادامه دهم. فرو ری
Any work where Beverly Painting did not supply the paint or other materials.
Any work which was not prepared carried out and completed by Beverly Painting.
Surfaces made of, or containing, galvanized metal.
Repairs to horizontal surfaces or any surface that, because its design allows moisture to collect. Include, but not limited to railings, decks, roofs , window sills and stairs.
Paint matching exactly, as the environmental situation will affect the colour and all existing and new paints finish over time. Neither can we guarantee that the finish coating will exactly match the finish paint samples which you selected.
Natural finished wood surfaces or Varnished.
Any repairs which are required as a result of a defect in the paint, Including but not limited to, chalking, fading, lapping and f
GoldThe beauty and rarity of gold, and the fact that it does not rust or tarnish, have made it highly valued throughout history. Pure gold is soft. It is generally hardened by alloying (mixing) it with copperor silver. The gold content of these alloys is measured in carats. Pure gold is said to be 24 carats, whereas an alloy of equal parts of gold and, say, silver is said to be 12-carat gold. Eighteen-carat goldis 18/24 pure gold; that is, 75 per cent gold. Mining and panning for gold Gold is found as a pure metal. It occurs either in the form of grains in sand or gravel, or as veins in rock. Very occasionally, much larger pieces are found on the surface. Piece Nowadays, most gold is obtained from mines. The rock is blasted out with explosives and then crushed by heavy machinery. The powde
شما با این چیت به راحتی میتوانید به بازی بپردازید و و خیلی راحت و درکمترین زمان به نتیجه دلخواه خودتون برسید 

امکانات چیت :

-wall hack
-fly hack
-light hack
-aim bot
-pro aim
-no fall damage
-speed hack
-jump hack
و ...

ما هیچ مسولیتی در برابر بن شدن شما از سرور قبول نمیکنیم و بر عهده خودتان است .

در صورت بن شدن از آموزش هایی که در سایت قرار گرفته است استفاده کنید .
ادامه مطلب
اندرک لاسن، بتر پروگرمینگ -- باورش سخت است، اما کم‌کم داریم به سال ۲۰۲۰ می‌رسیم. آدم فکر می‌کند سال ۲۰۲۰ از درون یک داستان علمی‌تخیلی درآمده است؛ داستانی که در آن ماشین‌ها پرواز می‌کنند و ربات‌های هوشمند ما را با موشک‌های شخصی‌ برای هواخوری به مریخ می‌برند. بنظر می‌رسد سال ۲۰۲۰ واقعی ما اینقدرها هم پیشرفته نیست، اما من معتقدم که قطعاً چیزهای هیجان‌انگیزی برای ما در چنته خواهد داشت‌! امروز می‌خواهم برایتان بگویم که به نظر من این سا
اندرک لاسن، بتر پروگرمینگ -- باورش سخت است، اما کم‌کم داریم به سال ۲۰۲۰ می‌رسیم. آدم فکر می‌کند سال ۲۰۲۰ از درون یک داستان علمی‌تخیلی درآمده است؛ داستانی که در آن ماشین‌ها پرواز می‌کنند و ربات‌های هوشمند ما را با موشک‌های شخصی‌ برای هواخوری به مریخ می‌برند. بنظر می‌رسد سال ۲۰۲۰ واقعی ما اینقدرها هم پیشرفته نیست، اما من معتقدم که قطعاً چیزهای هیجان‌انگیزی برای ما در چنته خواهد داشت‌! امروز می‌خواهم برایتان بگویم که به نظر من این سال
دانلود فیلم Minding the Gap 2018
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
کیفیت : Web-Dl 1080p
ژانر : مستند
کارگردان : Bing Liu
ستارگان : Bing Liu, Keire Johnson, Zack Mulligan
سال : 2018
کشور : آمریکا
مدت زمان : 1 ساعت و 33 دقیقه
داستان این مستند در مورد سه مرد می باشد که از دست خانواده های سخت گیر خود در شهر Rust-Belt فرار می کنند. با فرار از خانواده آن ها می بایست با مسئولیت های بزرگسالی روبرو شوند مسئولیت هایی که رابطه ی دوستانه سیزده ساله ی آن ها را تهدید…
ادامه مطلب
tamino_habibi
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
Something hides in every nightBrings desire from the deepAnd with it comes a burning lightTo keep us from our sleep
And as the full star tries his best to make the white pearl shineGlances of a new day have arrivedAnd though he's not alone, he fears to never love anotherAnd leave his heart forever with her smile
Haa-aah
Habibi, light is
The main causes of paint breaking down in the most residential and commercial painting jobs are incompatible paints being applied on top of one another, poor preparation of the surface, damp or trapped moisture, grease, rot or rust.
FLAKING
The paint has not been keyed to the surface, which may be too smooth (as with old gloss paint) or may be chalky (as with untreated kalsomine). Alternatively, rotting timber may be pushing the paint off or rust may have formed underneath

Strip small areas by rubbing gently with fine abrasive paper, fill with a fine surface filler, apply a primer and repaint.
larger areas must be completely stripped and prepared again from scratch.

BLISTERING
Prick a blister – if water emerges, damp is trapped under the paint or is finding its way in from behind.
Stri
Midnight glories of walking stories That rust in daylight to drown
دریافت: Midnight glories

Kissed on your shoulder To make you... to make you Find me
بوسه‌ای بر شانه‌ات! تا بر آن دارمت که پیدایم کنی

درخت کهنسال بادام وحشی بر فراز تپه‌‌ای علف‌گون، مهمان جوانی خمیده‌احوال است که شلوغی خیابان‌های مملو از نئون‌های رقصنده را جدایی برگرفته تا ساعتی خلوت را دقایق کند. جوان به ظاهر آرام امّا در میان سیلاب اندیشه‌هایی ملتهب؛ مشرف به محوطه پرتاب فضاپیما، به درخشش چشم‌نواز لحظه پرتاب سفینه فضایی می
یکی از مراحل هنگام سرویس کولر آبی تعویض پوشال کولر آبی است. معمولا با شروع زنگ گرمی هوا، کم کم به پشت بام ها می رویم و برای تعویض پوشال کولر آبی اقدام می کنیم. با وجود این که همه ما ممکن است نحوه تعویض پوشال کولر آبی را به صورت تجربی بلد باشیم اما بهتر است نحوه انجام این کار به همراه نکات آن را از زبان یک سرویکار باتجربه بشنویم.
با تعویض پوشال کولر آبی قدرت کولر را بهبود بدهید
پوشال کولر آبی دریچه ورود هوا به داخل کولر است تا این هوا در اثر فرآی
https://www.jigsawplanet.com/rico1398?viewas=090dcdcb1af1
https://help.servmask.com/community/users/rico1398/
https://nootheme.com/forums/users/rico1398/
https://www.gaudeo.cz/forums/user/rico1398
https://www.bahamaslocal.com/userprofile/1/69789/shimi137295.html
https://ask.studybible.info/user/rico1398
https://www.rifflebooks.com/profiles/194279
https://floobits.com/rico1398
https://blog.cishost.ru/profile/rico1398
https://budget-participatif.rivp.fr/profiles/garden%20design/activity
https://virgool.io/@giardinodesign1398/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%88-%D9%86%DA%AF%D
Had it not been for the great sacrifice by Hussain Ibn Ali (a.s.)—the sacrifice that absolutely awakened and alerted history’s conscience—Islam would have perished, if not in the first, by the early 2nd century.
 June 16, 1993

We need to read between the lines, and carefully ponder over the life story of Hussain ibn-Ali (a.s.). Many have risen up in the world; they have had a leader, and they were also killed. Among them, numerous were children of the prophets and Imams (a.s.). However, Imam Hussain (a.s.) was unique. The event of Karbala was extraordinary. The martyrs of Karbala have a special position. Why? The answer is to be searched in the nature of the event, which gives a lesson to us all, including and maybe, in particular, to you, dear [disabled] war veterans.On
Pros and Cons
We'll tackle the 'cons' first because these matters are the reasons for problems with mortgageability of some steel framed houses (discussed below) and getting building insurance for them.
They also illustrate why, if you're a prospective buyer, you should always get a RICS home buyers survey before buying and, if you know that the property is made from steel frames, you should get a Building Survey.

Cons
The steel components can corrode severely, particularly at the bases of the wall stanchions as well as the galvanised steel windows and the joins to the concrete ground floor slab.
You often can't easily detect this corrosion and you can't inspect it unless you open up the walls via an intrusive inspection (i.e. not a standard RICS home buyers survey) and if you were look
، یک جفت سیاه و سفید خواهر و برادر (جوآکین ققنوس و جان سی ریلی) به دنبال هدف بعدی خود (ریز احمد) هستند ، مردی در مسیر کالیفرنیا که در حال مخفی کردن یک راز بالقوه پرسود است. مأموریت آنها برادران را تا سیر صعودهای عجیب و غریب سانفرانسیسکو سوق می دهد و تمام زندگی خود را ارتقا می بخشد.قدم کنار بگذارید ، مردی بدون نام ، برای اینجا مردانی با نامهای احمقانه بیایند. در نگاه اول ، خواهران برادران ، با نام مستعار الی (جان سی. ریلی) و چارلی (خواکین ققنوس) ، ق

تعاریف عملیاتی اصطلاحات و متغییرهای پژوهش
قابلیت اعتماد برند: قابلیت اعتماد برند، خلاصه­ی همکاری­های بلندمدت مشتری با فراهم­کننده­ی خدمت است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
وفاداری به برند: وفاداری به برند حاکی از نگرش مثبت مشتری به برند و پایبندی و قصد ادامه خرید درآینده است. وفاداری به برند، به طور مستقیم متاثر از رضایت یا نارضایتی مشتری از برند در طول زمان و همین­طور کیفیت محصول است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
تعهد وفاداری: تعهد اح
شخصی‌شدن خدمت از راههای مختلفی می‌تواند منجر به بهبود وفاداری مشتریان شود. یک کالا یا خدمت سفارشی سازی شده موجب بهبود رضایت مشتری می‌شود که این خود پیش‌زمینه‌ای برای بالا بردن وفاداری است. به طور طبیعی وقتی خدمات با نیازهای مشتریان تناسب دارند راضی‌کننده‌تر از زمانی هستند که یک خدمت با یک اندازه خاص برای همه مشتریان ارائه می‌شود. خدمات شخصی شده این باور را در مشتریان تقویت می‌کند که شرکت در فکر آنان بوده و این خود موجب افزایش رضایت و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت تجهیزات پزشکی نیک لیزر